Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Links voor, P21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9EL 145 104-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, P21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 9EL 145 103-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Montage aan zijkant, Aan beide zijden, Transparent, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, geel (amber), P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel (amber) |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 043896 |
Stofvanger, rechts, LED
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 044475 |
Stofvanger, rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 044761 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stofvanger, Links, Met zijlicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 2,57 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 044978 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047707 |
Stofvanger, Aan beide zijden, LED, Met daglicht
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,916 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047721 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,916 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047720 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047723 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,58 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047722 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 047724 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED
| Gewicht [kg] | 1,04 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 047727 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED
| Gewicht [kg] | 1,05 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 047726 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED
| Gewicht [kg] | 3,434 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,36 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,57 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,55 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047739 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047738 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met daglicht, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Links, LED, Met daglicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047743 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Met daglicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047742 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links
| Gewicht [kg] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Artikelnummer paar | 084941 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts
| Gewicht [kg] | 2,41 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Artikelnummer paar | 084940 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 086655 |
