Automaatbak filter
Bij de werking van een automatische transmissie is het belangrijk dat de druk en de kwaliteit van de olie in orde is. Deze olie zorgt namelijk voor een soepele overgang tijdens het schakelen. Wanneer de olie niet helemaal meer kwalitatief in orde is wordt deze eruit gefilterd door de automatische transmissie filter die in de transmissie zit. Wanneer deze olie niet gefilterd zou worden, kan die schade opleveren aan je versnellingsbak en die komt de auto niet ten goede. Zorg er dus te allen tijden voor dat de filter zijn werk nog naar behoren doet. Is uw filter niet helemaal meer in orde, schaf dan snel een nieuwe aan bij carpartsdirect.nl. Wij verkopen verschillende soorten transmissiefilters uit ons assortiment. Deze filters hebben de beste kwaliteit en zijn van originele auto(-onderdelen)merken. Bestel dus gemakkelijk en snel via carpartsdirect.nl!
WFC 280, CTV-automaat (traploos), MERCEDES BENZ
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | WFC 280, 722.8 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | HASTA 10/05/2007 |
WFC 280, CTV-automaat (traploos), MERCEDES BENZ
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | WFC 280, 722.8 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | DESDE 11/05/2007 |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen, MERCEDES BENZ, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | 724.0 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, MERCEDES BENZ, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 725.0 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
V5A51, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, MITSUBISHI, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | V5A51 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MITSUBISHI |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A5S325Z, 5HP19, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | A5S325Z, 5HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
01V, 5HP19FLA, 5HP19FL, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 01V, 5HP19FLA |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A5S440Z, 5HP24, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | A5S440Z, 5HP24 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
6HP21X, 6HP21, 6HP19Z, 6HP19X
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP21X, 6HP19Z, 6HP19X |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
09L, 6HP19A, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 09L, 6HP19A |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
6HP28/28X/32, 6HP26/26X/26Z, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP28/28X/32, 6HP26/26X/26Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
6HP32 (HSL 015+016), 6HP26 X, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP32 (HSL 015+016), 6HP26 X |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
8HP70/70Z, 8HP45/45Z, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, ZF
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 8HP70/70Z, 8HP45/45Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
8HP55A, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, ZF, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 8HP55A |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
DISCOVERY 3 / 4, RANGE SPORT 2005-13, RANGE ROVER L322, PARA VEHICULOS
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | DISCOVERY 3 / 4, RANGE SPORT 2005-13, RANGE ROVER L322, PARA VEHICULOS, 6HP26 MODIFICADO |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
JR507E, A5SR1, RE5R05A, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | JR507E, A5SR1, RE5R05A |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | NISSAN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 303 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Zeeffilter, CTV-automaat (traploos), Met afdichtring, TR580 (Gen 2)
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Breedte [mm] | 152 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Versnellingsbak ID | TR580 (Gen 2) |
| Lengte [mm] | 198 |
Voor voertuigen met dubbele koppeling, Filter insert, S-Tronic (DL501), Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | S-Tronic (DL501) |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
K313, CTV-automaat (traploos), Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | K313 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Zuigfilter, Zeeffilter
| Filter type | Zuigfilter, Zeeffilter |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
Zuigfilter, Jatco JF017E, Jatco JF016E, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Zuigfilter |
| Type versnellingsbak | Jatco JF017E, Jatco JF016E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
Jatco JF017E, Jatco JF016E, CTV-automaat (traploos), Zuigfilter
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | Jatco JF017E, Jatco JF016E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Filter type | Zuigfilter |
Filter insert, AWR10L65, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | AWR10L65 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 498 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
