Automaatbak filter
Bij de werking van een automatische transmissie is het belangrijk dat de druk en de kwaliteit van de olie in orde is. Deze olie zorgt namelijk voor een soepele overgang tijdens het schakelen. Wanneer de olie niet helemaal meer kwalitatief in orde is wordt deze eruit gefilterd door de automatische transmissie filter die in de transmissie zit. Wanneer deze olie niet gefilterd zou worden, kan die schade opleveren aan je versnellingsbak en die komt de auto niet ten goede. Zorg er dus te allen tijden voor dat de filter zijn werk nog naar behoren doet. Is uw filter niet helemaal meer in orde, schaf dan snel een nieuwe aan bij carpartsdirect.nl. Wij verkopen verschillende soorten transmissiefilters uit ons assortiment. Deze filters hebben de beste kwaliteit en zijn van originele auto(-onderdelen)merken. Bestel dus gemakkelijk en snel via carpartsdirect.nl!
Voor voertuigen met dubbele koppeling, Zuigfilter, TR-9070, DCT
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Zuigfilter |
| Type versnellingsbak | TR-9070, DCT, 7-DCT |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
TR-9070, DCT, 7-DCT, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | TR-9070, DCT, 7-DCT |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Zuigfilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting, Met afdichtring |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Filter insert, 8F57, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 8F57 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen
| Filter type | Filter insert |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
Filter insert, 10R80, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 10R80 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
10R80, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen, Met pakking, Filter insert
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 10R80 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert, 10R140, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 10R140 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
10R140, Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen, Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 10R140 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 10 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
Filter insert, A140E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | A140E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Breedte [mm] | 125 |
| Hoogte [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 201 |
6F21WA, GA6F21WA, TF60SN, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | 6F21WA, GA6F21WA, TF60SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
AQ250, 09K, TF-62SN, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | AQ250, 09K, TF-62SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
AQ250, 09G-A, 09G, TF-60/61SN
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | AQ250, 09G-A, TF-60/61SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
AQ250, 09M, TF-60/61SN, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | AQ250, 09M, TF-60/61SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
09D, TR60SN, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, AISIN WARNER
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | 09D, TR60SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A750F, A750E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, AISIN WARNER
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | A750F, A750E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
0C8, TR80, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, AISIN WARNER
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | 0C8, TR80 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
45RFE, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, CHRYSLER, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | 45RFE |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | CHRYSLER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
62TE, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, CHRYSLER, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 62TE |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | CHRYSLER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A500, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, CHRYSLER, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | A500 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | CHRYSLER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | DESDE 1998 |
41TE, 40TE, A604, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | 41TE, 40TE, A604 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | CHRYSLER |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A5S390R, A5S360R, 5L40E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | A5S390R, A5S360R, 5L40E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
A5S390R, A5S360R, 5L40-E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | A5S390R, A5S360R, 5L40-E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
AG4, 01M, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, VAG
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | AG4, 01M |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | VAG |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
MULTITRONIC 8, 0AW, CTV-automaat (traploos), VAG
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | MULTITRONIC 8, 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | VAG |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
DL501, DSG7, 0B5, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | DL501, DSG7, 0B5 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | VAG |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
DQ381, DSG7, 0GC, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | DQ381, DSG7, 0GC |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | VAG |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W4A 040, W4A 028, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [km] | 48000 |
| Type versnellingsbak | W4A 040, W4A 028, 722.3 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W4A 020, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, MERCEDES BENZ
| Vervangen na [km] | 48000 |
| Type versnellingsbak | W4A 020, 722.4 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W5A 180, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, MERCEDES BENZ
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W5A 180, 722.7 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
