Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
HB4, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verlengde levensduur, H7, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | Verlengde levensduur, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Doos, ECE-getest, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bundeltype | Doos |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Doos, ECE-getest, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bundeltype | Doos |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H10, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 42 |
| Lamptype | H10 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HIR2, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Motorkap, Met toebehoren, 84186186 S, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 179 |
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor OE nummer | 84186186 S |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Motorkap, Met toebehoren, 84186188 S, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 179 |
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor OE nummer | 84186188 S |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
970 310 0173, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 67 |
| Voor OE nummer | 970 310 0173 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
941 880 0020, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 218 |
| Voor OE nummer | 941 880 0020 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
R10W, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | R10W |
| Artikelnummer paar | 4.63497 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links, Dakmontage |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, 2 jaar garantie, Met gloeilamp
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | R10W |
| Artikelnummer paar | 4.63496 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 102 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts, Dakmontage |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [g] | 581 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Breedte [mm] | 94 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
58 0152 7115, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 181 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 58 0152 7115 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Artikelnummer paar | 7.25873 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, voor voertuigen met stuur links, TIPO CM
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | TIPO CM |
| Artikelnummer paar | 1902171 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, voor voertuigen met stuur links, TIPO CM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | TIPO CM |
| Artikelnummer paar | 1901171 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BSG 90-970-010, 01C, zwart, Kunststof
| Componentennummer | BSG 90-970-010 |
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B003809.2, Aan beide zijden, BMW, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | B003809.2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor fabrikant | BMW |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met LED, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Reflectorkleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met LED, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Reflectorkleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gloeilamp technologie, Zonder lamphouder, 053-50-916
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 053-50-916 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Gloeilamp technologie, Zonder lamphouder, 053-50-915
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 053-50-915 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
