Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.nl!
Buislamp, SV8.5
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Lengte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Miniatuur-halogeenlamp, H21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Gloeilampkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, P14.5s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
55/15, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
60/20, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/20 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PU43t-3, P43t, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY26d-1, PX26d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
PGJ19, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSX26W, Doos, PG18.5d-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 26 |
| Lamptype | PSX26W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
P13W, Doos, PG18.5d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | P13W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PY20d, P20d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d, P20d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PX22d, P22d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d, P22d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 110 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 50 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 43,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-WD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
R10 R7 R112, 70/1,5, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 70/1,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX240-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 7,4, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 215 |
| Totale lengte [mm] | 200 |
| Totale breedte [mm] | 56 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 7,4 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 9,62, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 155 |
| Totale lengte [mm] | 327 |
| Totale breedte [mm] | 37 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 9,62 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 5,55, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 105 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
| Totale breedte [mm] | 42 |
| Totale hoogte [mm] | 45 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 5,55 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 19,24, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 588 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Totale breedte [mm] | 50 |
| Totale hoogte [mm] | 48 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1000 |
| Nominaal vermogen [W] | 19,24 |
| Spanning (Volt) | 7,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 2,96, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 120 |
| Totale lengte [mm] | 233 |
| Totale breedte [mm] | 29 |
| Totale hoogte [mm] | 42 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 200 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,96 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 1,85, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 115 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 115 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,85 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 3,7, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 62 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 265 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 16,28, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 840 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1200 |
| Nominaal vermogen [W] | 16,28 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
35/35, S2, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | S2 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
45/40, R2 (Bilux), Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
55/50, R2 (Bilux), Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/50 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, 21/4, P21/4W, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, 21/5, W21/5W, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
