×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Wahler auto-onderdelen
Thermostaat Wahler 4637.88D
Met pakking
4637.88D
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 34,71
€ 31,24
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4638.82D
Met pakking
4638.82D
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 47,76
€ 25,79
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4639.82D
Met pakking
4639.82D
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 41,73
€ 37,56
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4814.92D
Met pakking
4814.92D
| Openingstemperatuur | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 74,80
€ 42,64
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4816.90D
Met behuizing, Met temperatuursensor, Met pakking
4816.90D
| Openingstemperatuur | 90 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
€ 224,38
€ 195,21
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4817.90D
Met behuizing, Met temperatuursensor, Met pakking
4817.90D
| Openingstemperatuur | 90 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
€ 231,26
€ 201,19
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4818.90D
Met pakking
4818.90D
| Openingstemperatuur | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 173,34
€ 117,88
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4820.87D
Met pakking
4820.87D
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 35,56
€ 32,36
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4821.89D
Met pakking
4821.89D
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 26,12
€ 14,11
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4825.98D
1 351 716, Met pakkingen
4825.98D
| Openingstemperatuur | 98 |
| Voor OE nummer | 1 351 716 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 170,03
€ 151,32
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4829.100D
Met pakking
4829.100D
| Openingstemperatuur | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 201,99
€ 179,77
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4832.87D
Met pakkingen
4832.87D
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 198,74
€ 176,88
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Wahler 4833.100D
Met pakking
4833.100D
| Openingstemperatuur | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 152,27
€ 95,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.100D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.100D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
€ 25,85
€ 24,30
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.75D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.75D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 26,08
€ 24,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.82D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.82D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inschakelpunt [°C] | 82 |
€ 25,85
€ 24,30
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.85D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.85D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
€ 25,85
€ 24,30
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.88D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.88D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 23,05
€ 13,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 24,53
€ 15,45
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.95D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 23,05
€ 13,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6016.92
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6016.92
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 22,61
€ 21,26
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6017.85D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6017.85D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 81, 74 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 85 |
€ 26,41
€ 19,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6017.95D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6017.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
€ 34,34
€ 32,28
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6020.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6020.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 81 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 32,75
€ 30,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6020.95D
M 22 x 1,5 mm, grijs, Met pakking
6020.95D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
€ 23,68
€ 16,81
Tijdelijk uitverkocht
