Sachs auto-onderdelen
Gasdruk, Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Slagafhankelijke demping, Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36/11X135WN |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ETOV36X26A2 |
| Versterkte uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/20X150A |
| Artikelnummer paar | 317 599 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/13X211A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dubbelpijp, Oog onderaan, Pen bovenaan, Oliedruk
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdempertype | Oliedruk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | MT36/11X182A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT36/18X107A |
| Artikelnummer paar | 318 073 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Dubbelpijp, N45X270HA
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N45X270HA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X58A |
| Artikelnummer paar | 318 700 |
3 jaar garantie, MKB-00, Met ontkoppelingsvork, Met geleidehuls
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | MKB-00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork, Met geleidehuls |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT40/18X171ED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
23x29-10N
| Diameter [mm] | 268 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X122A |
| Artikelnummer paar | 350 095 |
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X122A |
| Artikelnummer paar | 350 094 |
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X147A |
| Per twee vervangen | |
| Artikelnummer paar | 350 096 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Behuizing diameter [mm] | 50 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22XA |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 5031 73
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5031 73 |
| Aantal per as | 2 |
Vooras rechts, Vooras links, 8A0 412 323 D, 8A0 412 323 B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8A0 412 323 D, 8A0 412 323 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6 779 611, 6 769 744
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 779 611, 6 769 744, 6 753 810, 33 52 6 779 611, 33 52 6 769 744, 33 52 6 753 810 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82 00 750 133, 60 01 549 248, Er is geen kogellager nodig
| Voor OE nummer | 82 00 750 133, 60 01 549 248 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
Vooras links, Vooras rechts, 6 851 879, 31 30 6 851 879
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 6 851 879, 31 30 6 851 879 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
