Remlichtschakelaar
Klik op een willekeurig remlichtschakelaar uit de lijst en voer uw kenteken in. De passende remlichtschakelaars op uw auto worden automatisch getoond.
Een veel voorkomend apk probleem is een slecht werkend remlicht, vaak als gevolg van een niet werkend remlichtschakelaar. Carpartsdirect.nl biedt remlichtschakelaars van originele kwaliteit tegen de scherpste prijzen. U vindt de juiste schakelaar gemakkelijk door uw kenteken in te voeren.
GENUINE, Mechanisch
| Alternatief artikel | 5.140230 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 51798630 |
| Aantal contacten | 2 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1223097 |
| Aantal contacten | 2 |
5.140103A2, GENUINE, Mechanisch, 253200003R
| Alternatief artikel | 5.140103A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 253200003R |
| Aantal contacten | 4 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1224326 |
| Aantal contacten | 2 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, Automatische versnellingsbak
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Voor OE nummer | 4838697 |
| Aantal contacten | 4 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 50512681 |
| Aantal contacten | 4 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 51824727 |
| Aantal contacten | 2 |
GENUINE, Mechanisch, M12X1,5
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, 25300AT30A
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 25300AT30A |
| Aantal contacten | 2 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, 25320-BC60A
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 25320-BC60A |
| Aantal contacten | 4 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, 25320-BR00A
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 25320-BR00A |
| Aantal contacten | 4 |
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 9804869480 |
| Aantal contacten | 4 |
GENUINE, Mechanisch, 25320-28E00
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 25320-28E00 |
GENUINE, Electrisch, 93840-3Z000
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 93840-3Z000 |
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 3 |
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1353708080 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
GENUINE, Mechanisch, 1H0 927 189 C
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1H0 927 189 C |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, 1 953 659
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1 953 659 |
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
GENUINE, Mechanisch, M10X1,25
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1.25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aantal contacten | 4 |
OE EQUIVALENT, Mechanisch
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
OE EQUIVALENT, Electrisch
| Alternatief artikel | 5.140097 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Electrisch |
Sluiter, Opener
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Opener |
Geclipst, Mechanisch, Wisselaar
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 96058582 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 2 |
GENUINE, 2D0945515A
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 2D0945515A |
OE EQUIVALENT, Electrisch
| Alternatief artikel | 5.140097 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Electrisch |
