Remlichtschakelaar
Klik op een willekeurig remlichtschakelaar uit de lijst en voer uw kenteken in. De passende remlichtschakelaars op uw auto worden automatisch getoond.
Een veel voorkomend apk probleem is een slecht werkend remlicht, vaak als gevolg van een niet werkend remlichtschakelaar. Carpartsdirect.nl biedt remlichtschakelaars van originele kwaliteit tegen de scherpste prijzen. U vindt de juiste schakelaar gemakkelijk door uw kenteken in te voeren.
Electrisch, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Electrisch, zwart, met drukschotel
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met moer
| Schroeflengte onder kop [mm] | 31 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 95368628 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 98 182 324 80, grijs
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 98 182 324 80 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Nieuwe uitvoering |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Electrisch
| Schroeflengte onder kop [mm] | 31 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Schroeflengte onder kop [mm] | 33 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 68 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stekkeraansluiting, Kunststof, 3 x 4,8 mm, Mechanisch
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 3 x 4,8 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Geschroefd, 0,6 - 1, M27 x 1
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Controlebereik [bar] | 0,6 - 1 |
| Aansluitdraad | M27 x 1 |
| Aansluittechniek | 2 x 4 mm |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1 374 390, zwart, met drukschotel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1 374 390 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, blauw
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Electrisch, 35350-S5A- J04, zwart/wit
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 35350-S5A- J04 |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 5,8 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,4 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 4A0 945 515 A, wit
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4A0 945 515 A |
| Behuizingskleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, zwart
| Stekkerkleur | Wit |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IAM
| Aantal contacten | 4 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, M12 x 1,5, Electrisch
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 57 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 73, 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Metaal, M16 x 1,5, Electrisch
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1 066 389, grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1 066 389 |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 001 545 67 09
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 001 545 67 09 |
Pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkdruk tot [bar] | 0,5 |
| Werkdruk van [bar] | 0,1 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Voor OE nummer | 3092454 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
