Radiateurslangen hoeven niet duur te zijn
Een koelslang zorgt voor de toevoer van de koelvloeistof in de auto. Deze slangen begeleiden de koelvloeistof die wordt gepompt vanuit de waterpomp. Wanneer er een lek is in een van de koelslangen wordt de koelvloeistof niet optimaal aangeleverd. Bij een lek is er een grote kans dat een groot deel van de koelvloeistof wegloopt en dit kan er voor zorgen dat uw motor niet goed genoeg wordt gekoeld.
Links onder, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Gewicht [g] | 365 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 8200233967 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links boven
| Gewicht [g] | 258 |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Voor OE nummer | 7700847054 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 92 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7700430489 |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter 6 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 5 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 4 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 24 |
| Gewicht [g] | 688 |
| Lengte [mm] | 591 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 406 |
| Voor OE nummer | 6001548459 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 176 |
| Lengte [mm] | 382 |
| Voor OE nummer | 6001548458 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts boven
| Gewicht [g] | 232 |
| Lengte [mm] | 337 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 8200173001 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts boven
| Gewicht [g] | 240 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links onder
| Gewicht [g] | 340 |
| Lengte [mm] | 378 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Midden links, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 130 |
| Lengte [mm] | 266 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Midden links |
| Voor OE nummer | 24423513 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Artikelnummer paar | 220256 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 100 |
| Lengte [mm] | 360 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 13191214 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 112 |
| Lengte [mm] | 559 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1337741 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 289 |
| Lengte [mm] | 448 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 13251426 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 67 |
| Lengte [mm] | 274 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 6336120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Rechts onder, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 338 |
| Lengte [mm] | 352 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
| Voor OE nummer | 13251435 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 384 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 361 |
| Lengte [mm] | 502 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1337853 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 118 |
| Lengte [mm] | 282 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 9497534 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 214 |
| Lengte [mm] | 267 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 149 |
| Lengte [mm] | 239 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Links onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Binnendiameter 6 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 5 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 4 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 27 |
| Gewicht [g] | 1304 |
| Lengte [mm] | 581 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts boven, 6K0121101G
| Gewicht [g] | 382 |
| Lengte [mm] | 531 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101G |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Van oliekoeler naar waterslang
| Gewicht [g] | 96 |
| Lengte [mm] | 257 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Van waterslang naar oliekoeler
| Gewicht [g] | 83 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Koelleiding | Van waterslang naar oliekoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | 223598, 221063 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
058121058A
| Gewicht [g] | 94 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Voor OE nummer | 058121058A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts boven, 6K0121101A, 1H0121101A
| Gewicht [g] | 291 |
| Lengte [mm] | 427 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101A, 1H0121101A |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1H0121051B, Van motorkoeler naar waterpomp
| Gewicht [g] | 202 |
| Lengte [mm] | 284 |
| Voor OE nummer | 1H0121051B |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
037121053J, Van thermostaat naar waterpomp
| Aantal leidingen | 3 |
| Gewicht [g] | 223 |
| Lengte [mm] | 335 |
| Voor OE nummer | 037121053J |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037121053K, Van thermostaat naar waterpomp
| Aantal leidingen | 3 |
| Gewicht [g] | 188 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Voor OE nummer | 037121053K |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Gewicht [g] | 413 |
| Lengte [mm] | 498 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 076121096D
| Gewicht [g] | 65 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 076121096D |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts boven, 357121101AD
| Gewicht [g] | 257 |
| Lengte [mm] | 397 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101AD |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
