Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links, ECE-getest, BSG 30-810-041
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 30-810-041 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, rechts, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-009 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE/CCC, E13 3561, PY21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Controleteken | ECE/CCC, E13 3561 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | BSG 60-810-001 |
| Artikelnummer paar | 2BA 007 016-031 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE/CCC, E13 3561, PY21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Controleteken | ECE/CCC, E13 3561 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | BSG 60-810-002 |
| Artikelnummer paar | 2BA 007 016-041 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, Rechts voor, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-810-005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 60-810-010, Met knipperlamp, Opbouw, Montage aan zijkant
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Componentennummer | BSG 60-810-010 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Buitenspiegel, wit, BSG 60-916-001
| Inbouwplaats | Rechts voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-916-001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Buitenspiegel, wit, BSG 60-916-002
| Inbouwplaats | Links voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-916-002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, voor stuur links/rechts, BSG 70-810-003
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 70-810-003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Transparent
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, wit, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 10.2005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 06.2018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.2014 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
