Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Buitenspiegel, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, rechts, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-916-009 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE/CCC, E13 3561, PY21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Controleteken | ECE/CCC, E13 3561 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | BSG 60-810-001 |
| Artikelnummer paar | 2BA 007 016-031 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE/CCC, E13 3561, PY21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Controleteken | ECE/CCC, E13 3561 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | BSG 60-810-002 |
| Artikelnummer paar | 2BA 007 016-041 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, Rechts voor, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-810-005 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 60-810-010, Met knipperlamp, Opbouw, Montage aan zijkant
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Componentennummer | BSG 60-810-010 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Buitenspiegel, wit, BSG 60-916-001
| Inbouwplaats | Rechts voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-916-001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Buitenspiegel, wit, BSG 60-916-002
| Inbouwplaats | Links voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-916-002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, voor stuur links/rechts, BSG 70-810-003
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 70-810-003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met park distance control, Akustisch
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, SAE, Voetbevestiging
| Kleur | Zwart |
| Versie | SAE |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 21 |
| Monteerwijze | Voetbevestiging |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-010
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-011
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, BSG 90-915-002
| Inbouwplaats | Links |
| Componentennummer | BSG 90-915-002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder lamphouder, BSG 90-916-002
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Met E-keurmerk
| Gewicht [kg] | 0,461 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp
| Gewicht [kg] | 0,408 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met E-keurmerk
| Gewicht [kg] | 0,072 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
