Verstraler
Ombouw op LED technologie, Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
Ombouw op LED technologie, Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
LED, ECE-getest, met optisch wiseffect, Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Voor facelift |
H7/H1, Met regelmotor voor LWR, Transparent, zwart
| Lamptype | H7/H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Optische indruk | Zwart |
| Niet voor facelift | |
| Versie | DEPO / TYC |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272641 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272642 |
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 309 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1788493 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
2 jaar garantie, 74 82 926 483
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 483 |
2 jaar garantie, 74 82 926 484
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 484 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3300 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 996 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 550 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 621 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2625 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 858 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3200 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 1272 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1250-CB |
Geschroefd, R10 R149, 17,6, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1076 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 17,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX125-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 470 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 630 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4225 |
| Hoogte [mm] | 1202 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 176 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
Zonder gloeilamp, Met framewerk, Kunststofbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Frame kleur | Zwart |
| Referentiegetal | 17,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R8 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Diepte [mm] | 88 |
| Totale hoogte [mm] | 218 |
| Bevestigingswijze | Hangend, Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | H2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor facelift |
