Verstraler
H1/H1, zwart, Transparent, chroom
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart, Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Met navigatielicht, Recht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Transparent, chroom, Met positielicht (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
H7/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
D1S/H1, chroom, Transparent, Xenon
| Lamptype | D1S/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Set, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282762-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 200 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 182 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 6,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282762-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Zwart, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
R2 (Bilux), rechts, Links
| Hoogte [mm] | 172 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
