Verstraler
Met groot licht, O.E. (Original), H1
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455301129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H1, W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), H1
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455201129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H1, W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712475101129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712475001129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 30 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 370 |
| Lichtstrook [Lm] | 2300 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 303 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Goedgekeurd voor afzonderlijke montage, DT4, ECE R149, IK07 (tot 2,0J)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Goedgekeurd voor afzonderlijke montage |
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 60 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 520 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 5300 |
| Lichtfunctie | Met offroad-boost-modus |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 480 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 573 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, H3, H1, H7
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3, H1, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX180 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 47/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 47/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR MX250-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 39/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 39/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX180-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 63 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, R10, LED
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX70-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, geel, Helder glas (naturel)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, LED
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
