Verstraler
DT3, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT3 |
| Referentiegetal | 27,5 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 400 |
| Lichtstrook [Lm] | 5300 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 508 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 37,5 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 387 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 304 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 45 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 410 |
| Lichtstrook [Lm] | 8000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 215 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Breedte van de lichtbundel (1 lx)[ [m] | 64 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 147 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 76 |
| Spanning (Volt) | 48, 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Lichtstrook [Lm] | 2900 |
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 40 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 427 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Breedte van de lichtbundel (1 lx)[ [m] | 32 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 73 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 76 |
| Spanning (Volt) | 48, 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 45 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 436 |
| Lichtstrook [Lm] | 3600 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 50 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 458 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 812 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 724 |
| Lichtstrook [Lm] | 9800 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 1066 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 40 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 448 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 4000 |
| Lichtfunctie | Met offroad-boost-modus |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 425 |
| Lichtstrook [Lm] | 3300 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 304 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 240 |
| Lichtstrook [Lm] | 1150 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 150 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 25 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, met offroad-boost-modus |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 552 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 7100 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 335 |
| Lichtstrook [Lm] | 2700 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 180 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Goedgekeurd voor afzonderlijke montage, DT4, ECE R149, ECE R148
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Goedgekeurd voor afzonderlijke montage |
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 60 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 20 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 298 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 184 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660003 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, Met groot licht, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660002 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660008 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660007 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Rechts |
Geel, Met knipperlamp, Met groot licht
| Artikelnummer paar | 81660012 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | P21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660019 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660018 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660021 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H3/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660020 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H4/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660025 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
H4/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660024 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H1/H1, Links
| Artikelnummer paar | 81660027 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H1/H1, rechts
| Artikelnummer paar | 81660026 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660042 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, H3/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660041 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Wit, Met mistlampen, H3
| Artikelnummer paar | 81660098 |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
