Verstraler
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 117 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 291 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Diameter [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 380 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 380 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 620 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 630 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 275 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 270 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 430 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Opbouw, H1/H3, Voor
| Bereik (m) | 430 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diepte [mm] | 149 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | H1/H3 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Diameter [mm] | 209 |
| Inbouwplaats | Voor |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660003 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, Met groot licht, H1/H1
| Artikelnummer paar | 81660002 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met groot licht |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660008 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, Met mistlampen, H1/H3
| Artikelnummer paar | 81660007 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H3 |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Inbouwplaats | Rechts |
Geel, Met knipperlamp, Met groot licht
| Artikelnummer paar | 81660012 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met groot licht, Met mistlampen |
| Lamptype | P21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660019 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Links |
Wit, Met groot licht, Met knipperlamp
| Artikelnummer paar | 81660018 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met mistlampen |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660021 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H3/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660020 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
H4/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660025 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
H4/H3, rechts
| Artikelnummer paar | 81660024 |
| Lamptype | H4/H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met mistlampen, H1/H1, Links
| Artikelnummer paar | 81660027 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Links |
Met mistlampen, H1/H1, rechts
| Artikelnummer paar | 81660026 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1/H1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, H3/H3, Links
| Artikelnummer paar | 81660042 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Lamptype | H3/H3 |
| Inbouwplaats | Links |
