Verstraler
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 450 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2658 |
| Hoogte [mm] | 692 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 94 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, chroom, Met daglicht, met optisch wiseffect
| Lamptype | Halogeen |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, zwart, Met daglicht, met optisch wiseffect
| Lamptype | Halogeen |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chroom, Ombouw op LED technologie, met optisch wiseffect, Met daglicht
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-schijnwerper |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ombouw op LED technologie, met optisch wiseffect, Met daglicht
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 200 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 182 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 6,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, ECE-getest
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, LED, Links
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, LED, rechts
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chroom, LED, Links
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chroom, LED, rechts
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, LED, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Set, Met schakelaar, Met kabel
| Lengte (inch) | 3,2 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schakelaar, Met kabel |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting, Ruime lichtverspreiding |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Stroomverbruik [W] | 40 |
| Aantal LED's | 4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 3000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Diepte [mm] | 72 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Breedte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Vierkant |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | HELLA BLACK MAGIC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68, open kabeleinden, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lengte (inch) | 6,2 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Stroomverbruik [W] | 30 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Diepte [mm] | 60 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Rechthoekig |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | HELLA BLACK MAGIC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Zonder gloeilamp, R10, R112
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Gewicht [g] | 1145 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R112, R7 |
| Frame kleur | Chroom |
| Aantal LED's | 6 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met positielicht (LED) |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur | Chroom |
| Lengte (inch) | 6 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Diepte [mm] | 124 |
| Totale hoogte [mm] | 161 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | H7, LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lengte [mm] | 141 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Met hybridetechniek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
Enkel laags, IP69K, IP68, open kabeleinden
| Lengte (inch) | 50 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkelzijdig / Dubbelzijdig | Enkel laags |
| Kabellengte [mm] | 2000 |
| Aantal LED's | 54 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 15000 |
| Stroomverbruik [W] | 270 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Diepte [mm] | 50 |
| Spanning tot [V] | 30 |
| Spanning van [V] | 10 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Breedte [mm] | 1281 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Slank |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | HELLA BLACK MAGIC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp technologie, 1NB 354 986-061, wit, Met knipperlamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Artikelnummer paar | 1NB 354 986-061 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 39/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 39/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX180-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, ECE-getest, Met groot licht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
