Verstraler
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1, Transparent, chroom, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1, Transparent, chroom, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, H1/H1/H3, Transparent, zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | H1/H1/H3 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, H9, geel, Transparent
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, H9, geel, Transparent
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX180 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 47/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 47/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR MX250-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 63 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX80-WB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10, LED
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX70-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H3, zwart
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, H7, Electrisch, ECE-getest
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor grootlicht, H1, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Voor grootlicht |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, PSY24W, H15, H7
| Lamptype | LED, PSY24W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
