Versnellingsbakolie
Door warmte verouderd olie snel, dit geldt ook voor transmissieolie bij auto
Bulk, 80W-90, MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A, MIL-L-2105, API GL-4 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
Bulk, 75W/80, Eaton Europe (extend, DAF
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 75W/80 |
| Specificatie | Eaton Europe (extend, DAF, MAN 341 Typ Z4, API GL-4, ZF TE-ML 01L/02L/16K, ZF TE-ML 01L / 02L / |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Iveco, Renault, Volvo 97307, ZF TE-ML 08/13, ZF TE-ML 08 / 13 / 2 |
MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2
| Specificatie | MAN 339 Typ Z1/V1/Ty, GM Dexron IID/IIE/II, Ford Mercon/M2C138-C, Cat TO-2, Allison C4/TES-389, GM Dexron IID / IIE, Ford Mercon / M2C138, DTFR 13C100 / 13C140, Allison C4 / TES-389 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02F/03D/04D, Volvo 97340/97341, Voith 55.6335/55.633, MB 236.1/236.5/236.6, MAN 339 Typ Z1 / V1, Voith 55.6335 / 55.6, Volvo 97340 / 97341 |
| Hoeveelheid | Bulk |
MS-9602, Mopar ATF+2 (MS 7176, Mopar ATF+ (MS 7176), Mopar ATF +3 (MS 717
| Specificatie | MS-9602, Mopar ATF+2 (MS 7176, Mopar ATF+ (MS 7176), Mopar ATF +3 (MS 717, Mopar ATF +2 (MS 717, Mopar ATF +4 (MS-960 |
| Inhoud [liter] | 0, 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | MS-9602 |
MS-9602, Mopar ATF+2 (MS 7176, Mopar ATF+ (MS 7176), Mopar ATF +4 (MS-960
| Specificatie | MS-9602, Mopar ATF+2 (MS 7176, Mopar ATF+ (MS 7176), Mopar ATF +4 (MS-960, Mopar ATF +3 (MS 717, Mopar ATF +2 (MS 717 |
| Inhoud [liter] | 0, 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
75W-90, API GL-5, MT1, SAE J 2360, Jerrycan
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, MT1, SAE J 2360 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05B/12L/12N |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97312, Scania STO 2 |
75W-90, API GL-5, MT1, SAE J 2360, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, MT1, SAE J 2360 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05B/12L/12N |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97312, Scania STO 2 |
75W-90, SAE J 2360, API GL-5, MT1, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | SAE J 2360, API GL-5, MT1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05B/12L/12N |
| Vrijgave van de fabrikant | DAF, MACK GO-J, Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, 341, Scania STO 2 |
75W-90, API GL-5, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 07A/17B
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 07A/17B |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
MB 236.22
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.22 |
| Inhoud [liter] | 1 |
VW G 055 529, VW TL 52529-C, VW DCTF-2, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW G 055 529, VW TL 52529-C, VW DCTF-2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
75W-90, VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW G 052 539, VW G 052 196, BMW 83 22 2 295 532, BMW G1, VW G 51, VW G 50, FIAT 9.55550-DA9, FIAT 9.55550-DA7, FIAT 9.55550-DA6 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5-LS |
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
GL-4, 70W, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 17,62 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 70W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
GL-4, VW G 009 317, RENAULT Tranself TRZ, RENAULT Tranself TRT
| Bruto gewicht [kg] | 0,979 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 009 317, RENAULT Tranself TRZ, RENAULT Tranself TRT, RENAULT Tranself TRJ, RENAULT Tranself NFP, RENAULT Tranself NFJ, PSA B71 2330, PEUGEOT PSA B71 2330, NISSAN MT-XZ, MT-XZ TL (JR Type), MINI MTF-LT-2, MINI MTF 94, LAND ROVER MTF 94, INFINITI MT-XZ TL, HONDA MTF III, HONDA MTF 94, GM 1940768, GM 1940764, FIAT 9.55550-MZ6, ELF Tranself TRZ, ELF Tranself TRT, ELF Tranself TRJ, ELF Tranself NFP, ELF Tranself NFJ, CITROEN PSA B71 2330, BMW MTF-LT-2, BMW MTF 94 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
White Farm Q-1826, White Farm Q-1802, White Farm Q-1766, White Farm Q-1705
| Bruto gewicht [kg] | 4,65 |
| Fabrieksadvies voor olie | White Farm Q-1826, White Farm Q-1802, White Farm Q-1766, White Farm Q-1705, MasseyFergusonM1129A, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141, MasseyFerguson M1135, MasseyFerguson M1127, MasseyFerguson M1110, FORD ESN-M2C86-C, FORD ESN-M2C86-B, FORD ESN-M2C53-A, FORD ESN-M2C48-B, FORD ESN-M2C41-B, FORD ESN-M2C134-D, CNHMAT 3526, CNHMAT 3525, CNHMAT 3509, CNHMAT 3505, CASE IH MS-1210, CASE IH MS-1209, CASE IH MS-1207, CASE IH MS-1206, CASE IH MS-1205, CASE IH MS-1204, CASE IH Hy-Tran B-6, CASE IH FNHA-2-C-201, Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 06K, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03D, VOLVO WB-101, MasseyFerguson M1145, JOHN DEERE JDM J20D, JOHN DEERE JDM J20C, CATERPILLAR TO-2 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L
| Bruto gewicht [kg] | 17,84 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, VOLVO 97337, VOLVO 97335, VOLVO 97325, MAN 339 Type L2, MAN 339 Type L1, MAN 339 Type F, MAN 339 Type D, MAN 339 Type A, GM DEXRON III H, GM DEXRON III G, GM DEXRON III F, FORD ESP-M2C166-H, FORD ESP-M2C138-CJ, DAIMLER DTFR 13C150, DAIMLER DTFR 13C140, DAIMLER DTFR 13C120, DAIMLER DTFR 13C110, DAIMLER DTFR 13C100 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOLVO 97341 AT101, VOLVO 97340 AT100, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, DAIMLER DTFR 13C170 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L
| Bruto gewicht [kg] | 4,555 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, VOLVO 97337, VOLVO 97335, VOLVO 97325, MAN 339 Type L2, MAN 339 Type L1, MAN 339 Type F, MAN 339 Type D, MAN 339 Type A, GM DEXRON III H, GM DEXRON III G, GM DEXRON III F, FORD ESP-M2C166-H, FORD ESP-M2C138-CJ, DAIMLER DTFR 13C150, DAIMLER DTFR 13C140, DAIMLER DTFR 13C120, DAIMLER DTFR 13C110, DAIMLER DTFR 13C100 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOLVO 97341 AT101, VOLVO 97340 AT100, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, DAIMLER DTFR 13C170 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
MIL-L 2105, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MAN 341 type N
| Specificatie | MIL-L 2105 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MAN 341 type N |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
Synthetische olie, Stepwgn RP1-RP4, GK3/GK4/GK5/GK6 201, Honda Accord IX CR 2
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Stepwgn RP1-RP4, GK3/GK4/GK5/GK6 201, Honda Accord IX CR 2, Shuttle GK8/GK9 2015, Odyssey RC1/RC2 2013, Civic X FC1/FK7 2016, Vezel RU1/RU2 2012-, Stepwgn RK 2012-2015, Jade FR5 2014-, HR-V II 2017-, Honda CVT Gen2, Honda 08269-99905HE, Honda 08269-99904HE, Honda 08260-99967, Honda 08260-99964, Honda 08200-HCF2, Grace/Citi GM9-2014, Grace/Citi GM6, CR-V V 2018-, CR-V IV 2014-2016, CivicIX FB 2014-2015, Accord X 2017 |
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
Jerrycan, Synthetische olie, Ford MERCON® ULV ab/, VW G 060 540
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Ford MERCON® ULV ab/, VW G 060 540, GM 19352619, Ford WSS-M2C949-A, Ford 2179795, Ford 196825, AC Delco 10-4107, Ford Motorcraft XT-1, DEXRON ULV ab/from |
Vat, Synthetische olie, Ford MERCON® ULV ab/, VW G 060 540
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Ford MERCON® ULV ab/, VW G 060 540, GM 19352619, Ford WSS-M2C949-A, Ford 2179795, Ford 196825, AC Delco 10-4107, Ford Motorcraft XT-1, DEXRON ULV ab/from |
MB-APPROVAL 236.14, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.14 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
MB-APPROVAL 236.15, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.15 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Blauw |
MB-APPROVAL 236.17, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.17 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON III (H), Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON III (H) |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON VI, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON VI |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
AW6, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW6 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
CVTF / ECVT / iCVT, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | CVTF / ECVT / iCVT |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
