Uitlaatgasdruk sensor
Een uitlaatgasrecirculatie klep wordt ook wel een EGR klep genoemd. Een EGR klep heeft als functie om een bepaalde hoeveelheid uitlaatgassen terug in de verbrandingsmotor worden gebracht. Deze gassen worden vervolgens gemengd met de lucht die nodig is voor de verbranding van de diesel of benzine. Het zuurstofgehalte van het verbrandingsmengsel verbrandt hierdoor. Een EGR klep zorgt dus voor minder uitstoot van uitlaatgassen en is dus uiteindelijk beter voor het milieu. Het reinigen van de klep kan ervoor zorgen dat de klep langer meegaat. Uiteindelijk slijt deze en zal vervangen moeten worden. Een nieuwe EGR klep bestelt u eenvoudig op carpartsdirect.nl!
009 153 51 28
| Voor OE nummer | 009 153 51 28 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
009 153 52 28
| Voor OE nummer | 009 153 52 28 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verschildruksensor
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Verschildruksensor
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
076 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 076 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 059 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 906 051 C, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 059 906 051 C |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Verschildruksensor
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Voor OE nummer | 55198717 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
07Z 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 07Z 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 51908411 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08 62 040, Kunststof
| Voor OE nummer | 08 62 040 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor roetfilter, Kunststof
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1865A176, OE EQUIVALENT
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 1865A176 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 7805152 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
076906051A, OE EQUIVALENT
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 076906051A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 6429050100 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 862040 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 1786775 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L906051B, OE EQUIVALENT, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 03L906051B |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L906051B, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 04L906051B |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, zwart
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 6519050200 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met bevestigingsbeugel, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 25182883 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bevestigingsbeugel, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 4803535 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 1440437 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Ovaal, blauw
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 4451570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 55599659 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059906051J, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 059906051J |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
04L906051C, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 04L906051C |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L906051AB, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 04L906051AB |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
