Trucklight auto-onderdelen
Links, LED, zilver
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zilver |
Rechts, LED, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zilver |
R2 (Bilux), rechts, Links
| Hoogte [mm] | 172 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Voor, Links, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met mistlampen, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met mistlampen, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, Links, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, Links, H7/H1, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met groot licht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7/H1, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
Voor, Links, H7, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Grijs |
Voor, rechts, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, W5W, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, H7/H1, Zonder afregelmotor voor LWR, zilver
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Voor, Links, H15, H7
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H15, H7 |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
Voor, rechts, H15, H7
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
Links, Transparent, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
