×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Trucklight auto-onderdelen
1072 Resultaten
×
Filter op
Kentekenverlichting Trucklight SM-IV002
Zwart, wit, LED
SM-IV002
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 32, 9 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Lamptype | LED |
€ 59,58
€ 24,43
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-MA003
LED, wit, rechts, Links
SM-MA003
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 20,91
€ 7,73
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-MA004
Oranje, rood, rechts, Links
SM-MA004
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Oranje, rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 25,30
€ 10,37
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-MA005
LED, Oranje, rechts, Links
SM-MA005
| Aantal LED's | 4 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 7 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 28,42
€ 11,65
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-ME008L
LED, wit, Links
SM-ME008L
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
€ 40,89
€ 12,27
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-ME009
LED, Oranje, rechts, Links
SM-ME009
| Hoogte [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 38,62
€ 15,45
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-RV004
LED, Oranje, rechts, Links
SM-RV004
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 26,56
€ 10,62
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-SC001
LED, wit, Voor, rechts
SM-SC001
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Links |
€ 46,13
€ 19,37
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-SC004
LED, na dach, wit
SM-SC004
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Voor fabrikant | Na dach |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 44,41
€ 18,65
Tijdelijk uitverkocht
Markeringslicht Trucklight SM-UN061
LED, Oranje, rechts, Links
SM-UN061
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 46,7 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
€ 22,55
€ 8,35
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Trucklight SM-UN075
Zwart, rechts, Links, C5W
SM-UN075
| Diepte [mm] | 62 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 61,8 |
| Lamptype | C5W |
€ 8,68
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,08
€ 7,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,08
€ 7,08
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Trucklight SM-VO003
Rechts, Links, LED, Inbouw
SM-VO003
| Diepte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Breedte [mm] | 102 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Kleur | Oranje |
€ 22,83
€ 9,60
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-AG008
Links achter, Links, Met knipperlamp
TL-AG008
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
€ 64,01
€ 25,60
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlicht Trucklight TL-AG017
Links voor, geel, wit, R10W
TL-AG017
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel, wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R10W, P21W |
€ 49,21
€ 26,57
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-IR002L
Links achter, Links, rood, wit
TL-IR002L
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
€ 630,88
€ 195,57
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-IV002R
Achter, rechts, rood, wit
TL-IV002R
| Inbouwplaats | Achter, rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 61,47
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Trucklight TL-IV003
Wit, Rechts achter
TL-IV003
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
€ 26,34
€ 11,06
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-IV007R
Rechts, Links achter, rood, wit
TL-IV007R
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | LED |
€ 1.269,46
€ 317,37
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Trucklight TL-MA002
TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819, zwart, Achter
TL-MA002
| Controleteken | TL57 SAEL 90 DOT, E1 22819 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achter, rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 21,45
€ 8,80
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-ME014L
Voor horizontale bevestiging, Links, ECE, E4 9810
TL-ME014L
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Controleteken | ECE, E4 9810, E4 9809, E4 4060, E4 3179 |
| Breedte [mm] | 465 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met zijlichten, met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 9 |
| Artikelnummer paar | 2VP 008 204-081 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
€ 77,25
€ 27,81
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Trucklight TL-ME017R
Rechts, rood, wit
TL-ME017R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 427,86
€ 154,03
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Trucklight TL-SC006R-L
Rood, wit, rechts, Links achter
TL-SC006R-L
| Kleur | Rood, wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
€ 172,64
€ 70,78
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Trucklight TL-SE001R/BL
Rood, rechts, Links achter
TL-SE001R/BL
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
€ 49,54
€ 19,32
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Trucklight TL-UN100-L
Rood, met mistachterlicht, rechts, Links
TL-UN100-L
| Kleur | Rood |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Controleteken | ECE, E2 167, E1 31443, e1 18411 |
€ 10,15
€ 3,15
Tijdelijk uitverkocht
Relais, koude start regeling Trucklight 7023136C
7023136C
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 32,50
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
