Trucklight auto-onderdelen
Rechts voor, Links voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Oranje, geel, Montage aan zijkant
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 65, 29,5 |
| Lengte [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje, geel |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Voor, Oranje, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, Oranje, E4 273
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Kleur | Oranje |
| Controleteken | E4 273 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 32, 9 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | Gloeilampfitting, P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aantal | 1 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, ECE, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Controleteken | ECE |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met positielicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Aantal | 1 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3x6, Met stekker, PU (Polyurethaan)
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 3x6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4x6
| Max lengte [mm] | 5 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 4x6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5x1,5, 2x4, ADR, PU (Polyurethaan)
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4,5 |
| Aantal contacten | 7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 5x1,5, 2x4 |
| DIN / ISO | ADR |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4x6, 3x1
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4,5 |
| Aantal contacten | 7 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 4x6, 3x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Werklengte [m] | 4 |
| Aantal contacten | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H3
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
