Relais
Een relais ABS is een schakelaar die bedient wordt door een elektromagneet in het Anti Blokkeer Systeem. Een relais is een veel voorkomend onderdeel in digitale schakelingen. Een ABS systeem zorgt er voor dat de remmen niet zullen blokkeren. Het ABS systeem bestaat uit een ABS computer, hydraulisch kleppenblok,elektronisch aangestuurde hydraulisch pomp en vier wielsensoren. Dat het ABS lampje op uw dashboard gaat branden kan te maken hebben met een defect relais ABS.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 14 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met weerstand, Radiator ventilator naloop
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 449 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop, Brandstofpomp, Starter, Interieurventilator, Dimlicht, Claxons |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 87, Klem 30, Werkkontakt
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30, Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Grijs |
Grijs, Met weerstand, Werkkontakt
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 428 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met zekering, Met houder, IP54A, Sluiter
| Aantal contacten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54A |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 15 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tractieregelsysteem, Met zekering, Sluiter
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Tractieregelsysteem |
| Lengte [mm] | 167 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aantal contacten | 7, 2, 3, 5, 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Raamopener, Ruitenwisser, Dubbele dop, IP54
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Raamopener, Ruitenwisser |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 70 |
| Aantal contacten | 6 |
| Combi-schakelfunctie | Dubbele dop |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm, Klem 30
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 15 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Kentekenlicht, Achterklep, Schuifdak, Schakelhefboom, Brandstofpomp, Werkkontakt, Motorbesturingseenheid |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 70 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | -40 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm, Buitenspiegel verstelling, Zijraampje
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 30, 10 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Buitenspiegel verstelling, Zijraampje, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ventilator, motorkoeler, Extra waterpomp, Terminal 61, Dakluik, Waterpomp tandwielspeling, Terminal 50, Verwarmde buitenspiegel, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Aanhangerremlicht, Raamopener, Centrale vergrendeling, Standkachel, Airconditioning, Daglicht, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, Stoelverwarming, Claxons, Tankdeksel, Werkkontakt, Elektrische voorverwarmer |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4x 6,3 mm, Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp
| Aansluittechniek | 4x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp, Starter, Raamopener, Alarmsysteem, Radiator ventilator naloop, Brandstof koeling, Magnetische koppeling, Waarschuwingslicht, Werkkontakt, Wisselstroomdynamo, Daglicht, ESP, Pomp, automaat, Brandstofpomp, Secundaire luchtsysteem, Motorbesturingseenheid, Airconditioning, Stoelverwarming, Mistachterlamp, Sigarettenaansteker, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Verwarmd achterruit |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 51 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C1, Sluiter
| Nominale stroom [A] | 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schakelschema | C1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Centrale elektriciteit
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [A] | 20, 10 |
| Aantal contacten | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 9 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Luchtvering, groen
| Relaisfunctie | Luchtvering |
| Kleur | Groen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 30, Klem 87
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Werkkontakt, voor voertuigen met start/stop, Met houder
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, zwart
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Centrale elektriciteit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
