Relais
Een relais ABS is een schakelaar die bedient wordt door een elektromagneet in het Anti Blokkeer Systeem. Een relais is een veel voorkomend onderdeel in digitale schakelingen. Een ABS systeem zorgt er voor dat de remmen niet zullen blokkeren. Het ABS systeem bestaat uit een ABS computer, hydraulisch kleppenblok,elektronisch aangestuurde hydraulisch pomp en vier wielsensoren. Dat het ABS lampje op uw dashboard gaat branden kan te maken hebben met een defect relais ABS.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Met houder, IP54A, Met zekering, Sluiter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54A |
| Aantal contacten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 15 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Werkspanning (V) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038907281D, voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038907281D |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
B1, Wisselaar, Sluiter, Opener
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik [°C] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | B1 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar, Sluiter, Opener |
| Schakelschema | W2 |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 20 |
| Capacitieve belasting [A] | 5, 15 |
| Inductieve spanning [A] | 16 |
| Kleur | Zwart |
| Belastbaarheit bij 24V | 10/20A |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
Comfortuitvoering, C1, Wisselaar, W2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Temperatuurbereik [°C] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | C1 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Schakelschema | W2 |
| Ohmse weertand [A] | 20, 10 |
| Capacitieve belasting [A] | 20, 10 |
| Inductieve spanning [A] | 20, 10 |
| Belastbaarheid bij 12V | 10/20A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22x1.5 / M 16x1.5
| Aansluitdraad | M 22x1.5 / M 16x1.5 |
| Nominale waarde [mm] | 15 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 10 |
| Gewicht [kg] | 0,595 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 104 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 22x1.5 / M 16x1.5
| Aansluitdraad | M 22x1.5 / M 16x1.5 |
| Nominale waarde [mm] | 15 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 10 |
| Gewicht [kg] | 0,65 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 104 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaalbehuizing, Accu hoofdschakelaar, Sluiter
| Hoogte [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Relaisfunctie | Accu hoofdschakelaar |
| Aantal contacten | 1 |
| Stroomsterkte [A] | 300 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder houder, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Zonder verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Gewicht [g] | 50 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 29 |
| Hoogte [mm] | 26,5 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, zwart
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Werkkontakt, Centrale elektriciteit, Motorruimte
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Stroomsterkte [A] | 25, 10 |
| Relaisnummer | 219 |
Werkkontakt, rood
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt, zwart, Met weerstand
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Klem 30, Klem 87 |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder
| Verpakkingslengte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,60 |
| Nettogewicht [g] | 131 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 100 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, M22 x 1,5, M16 x 1,5
| Nettogewicht [g] | 682 |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat 2 | M22 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, 30/20 A, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Type | 30/20 A |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1435908 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/grijs, Zonder houder, IP34, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zwart/grijs, Zonder houder, IP5K4, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
