Relais
Een relais ABS is een schakelaar die bedient wordt door een elektromagneet in het Anti Blokkeer Systeem. Een relais is een veel voorkomend onderdeel in digitale schakelingen. Een ABS systeem zorgt er voor dat de remmen niet zullen blokkeren. Het ABS systeem bestaat uit een ABS computer, hydraulisch kleppenblok,elektronisch aangestuurde hydraulisch pomp en vier wielsensoren. Dat het ABS lampje op uw dashboard gaat branden kan te maken hebben met een defect relais ABS.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmde voorruit, Sluiter
| Relaisfunctie | Verwarmde voorruit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuifdak, Sluiter
| Relaisfunctie | Schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voorruitreiniging
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4 + 2 x 21, voor voertuigen met trekhaak, Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nominaal vermogen [W] | 4 + 2 x 21 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Relaisfunctie | Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Dieselvoorwerwarmer, Beveiliging X-contact
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Dieselvoorwerwarmer, Beveiliging X-contact |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Relaisfunctie | Starter |
| Aantal contacten | 9 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met regensensor
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met regensensor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beveiliging X-contact, Werkkontakt
| Relaisfunctie | Beveiliging X-contact, Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voorruitreiniging
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte tot [A] | 30 |
| Stroomsterkte van [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
001 542 0219
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Voor OE nummer | 001 542 0219 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, 004 545 2905
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 004 545 2905 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
002 542 2319
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 002 542 2319 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm, Standkachel, Starter
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Standkachel, Starter, Alarmsysteem, Flits-zwaailicht, Centrale elektriciteit, Rembekrachtiger, Secundaire hydraulische pomp, versnellingsbakolie (hybride), Gordelspanner, Nek-niveau verwarming, Aanhangercontactdoos, Terminal 75, Terminal 50, Klem 30, Klem 15, Klem 87, Motorbesturingseenheid, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Secundaire luchtsysteem, Brandstofpomp, Airconditioning, Mistlamp, Claxon, Pomp, automaat, Werkkontakt, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,4 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
87A, paars
| Klem | 87A, 86, 85, 30 |
| Behuizingskleur | Paars |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
