Purro auto-onderdelen
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 334 |
| Breedte [mm] | 238 |
| Hoogte [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1418
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 289 |
| Breedte [mm] | 245 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1418 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 410 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 192 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 192 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 192 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1223A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1223A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 185 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 251 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 221 |
| Breedte [mm] | 251 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1314A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1314A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1152A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1152A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1161A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 195,5 |
| Breedte [mm] | 215,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1161A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 219,5 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Lengte [mm] | 141 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1369A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1369A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 188 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 222,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
