Pierburg auto-onderdelen
- Brandstofdruk sensor
- Brandstofdrukregelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
-
Toon minder Toon meer
- Cilinderkop
- Distributiecarter pakking
- Drukconverter EGR
- EGR-klep
- Filterset
- Gasklep positiesensor
- Gasklephuis
- Hoofdremcilinder
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachelkraan
- Katalysator
- Klein electro
- Klep luchtbesturing-binnenkomende lucht
- Lambda-sonde
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Magneetkoppeling airco
- Map sensor
- Motorsteun
- Nokkenas
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Ontluchtingsklep
- Pneumatiek
- Rembekrachtiger
- Roetfilter
- Schakelaar
- Secundaire luchtpomp
- Stappenmotor (nullast regeleenheid)
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor
- Thermostaat
- Trekhaak kabelset
- Turbolader
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklep
- Uitlaatpijp
- Uitlaatspruitstuk pakking
- Vacuumpomp
- Waterpomp
- Zuigleidingregelklep sensor
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 820 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 475 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 670 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1195 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
Electrisch, M14 x 1,5 SW17
| Totale lengte [mm] | 555 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 SW17 |
| Kabellengte [mm] | 413 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 SW17
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 SW17 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 529 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 413 |
PWM, Kunststof, Electrisch, met rubber manchet
| Signaalwijze | PWM |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubber manchet |
Electrisch, 5Q0 612 181 B, Rotorpomp, Recht
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q0 612 181 B |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Rotorpomp |
| Vorm | Recht |
| Brandstoftype | Benzine |
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met afdichtring, Met pijpsteunen
| Riemschijf-Ø [mm] | 85 |
| Diameter 3 [mm] | 16,1 |
| Diameter 2 [mm] | 16,1 |
| Diameter 1 [mm] | 42 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
Mechanisch, Schakelbare waterpomp, Met pakking, Met pijpsteunen
| Riemschijf-Ø [mm] | 85 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pijpsteunen |
Electrisch, Met pakking, rechts, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde, Met afdichtring |
Electrisch, Met pakking, Controleklep, Lagedruk zijde
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde, Met afdichtring |
Electrisch, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Pneumatisch, Met pakking, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Membraamklep |
Pneumatisch, Met pakking, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Membraamklep |
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
Pneumatisch, Met pakking, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Membraamklep |
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Breedte [mm] | 98 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Ribbenaantal | 9 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Lengte [mm] | 220 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Ribbenaantal | 16 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Aantal vleugels/lepels | 13 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Aantal vleugels/lepels | 15 |
