Pierburg Waterpomp
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 31320347 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 25.2266.25.0000
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 25.2266.25.0000 |
Electrisch, 9019504A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9019504A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 9021808A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9021808A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 9017982A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9017982A |
Electrisch, 9029780A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9029780A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met start-/stopfunctie en terugwinning
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start-/stopfunctie en terugwinning |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, LR094347
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | LR094347 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 7E0 965 561 F
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7E0 965 561 F |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 25.2556.25.0005
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 25.2556.25.0005 |
Electrisch, 25.2647.25.0010
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 25.2647.25.0010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 25.2527.25.0010
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 25.2527.25.0010 |
Electrisch, JPLA-18D474-AA
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | JPLA-18D474-AA |
Electrisch
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 31657307 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, HF07-15710A
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | HF07-15710A |
Electrisch, 04L 965 599 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L 965 599 A |
Electrisch, 5Q0 121 599 AD
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 599 AD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 2N0 121 599 H
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2N0 121 599 H |
Electrisch, 2N0 121 599 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2N0 121 599 L |
Electrisch, 2N0 121 599 AJ
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2N0 121 599 AJ |
