Philips auto-onderdelen
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W2x4.6d, Glassokkellamp, W2W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W2W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1,2, Glassokkellamp, W1,2W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.3s/1.35, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1.35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B8.3s/1.35, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1.35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/1,5, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,3, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B10d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,1, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
