Philips auto-onderdelen
B8.3s/1.35, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3s/1.35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B8.5d/2, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d/1,5, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d/1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,3, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B10d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,1, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,2, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,5, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.4d, 1,8, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B8.5d, 1,5, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B8.5d, 1,1, Kunststofsokkellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H19, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H19 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
35/35, S2, BA20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | S2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
35/35, S2, BA20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | S2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA7s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA7s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp, T3W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T2W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp, T2W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
