×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Philips auto-onderdelen
724 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU31B2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961CU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 7,20
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972ELC2
H7, PX26d
12972ELC2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 22,29
€ 18,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUB1
H7, PX26d
12972WVUB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 29,71
€ 20,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUSM
H7, PX26d
12972WVUSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 58,95
€ 40,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,41
€ 2,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRB1
HB3, P20d
9005PRB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 18,88
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 11496AU31B2
2,2, LED, BAU15s, geel
11496AU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
Philips 55475 EKKM H1/H7 Easykit Philips 0730088
0730088
De grootste zorg bij Philips Automotive is veiligheid op de weg. Het wordt altijd aangeraden om reserveonderdelen bij u in de auto te hebben en daarom bieden wij reservesets met alle noodzakelijke vervangende lampen, zodat u voorbereid bent op elke situatie.
€ 22,98
€ 16,54
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12342WVUB1 WhiteVision ultra H4 Philips 0730246
0730246
Philips WhiteVision ultra H4, met de nieuwste coating, bieden prachtig licht van 4200 Kelvin. Dit zijn de witste halogeenlampen die wettelijk zijn toegestaan op de weg, de perfecte keuze als u gaat voor een coole, stijlvolle look.
€ 26,61
€ 19,15
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961WVUB2 White Vision Ultra W5W 2 stuks Philips 0730285
0730285
Philips WhiteVision ultra W5W is ontworpen voor automobilisten die graag de stijl en uitstraling van LED-verlichting willen, maar die rijden in een auto met conventionele technologie. Dankzij het nieuwe, geavanceerde getinte glas zijn WhiteVision ultra-lampen onze witste lampen voor op de weg. Ze zo...
€ 8,82
€ 6,44
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12866B2 C10W Festoon Vision Philips 0730020
0730020
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. 2 stuks in blister.
€ 3,38
€ 2,47
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961LLECOB2 W5W EcoVision 5W blister Philips 0730519
0730519
Hebt u er genoeg van om uw signaallampen en binnenverlichting steeds te moeten vervangen? De Philips LongLife EcoVision gaat langer mee en is ideaal voor bestuurders die minimaal onderhoud aan hun voertuigen willen hebben.
€ 4,22
€ 3,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580B1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 53,35
€ 43,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580C1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 51,49
€ 35,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Philips 12615CP
B10d, Kunststofsokkellamp
12615CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
€ 4,78
€ 4,11
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12636BVBW
35/35, HS1, PX43t
12636BVBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 30,64
€ 25,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12636WVUBW
35/35, HS1, PX43t
12636WVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 41,10
€ 18,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12643LLC1
H18, PY26d-1
12643LLC1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H18 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1 |
€ 31,56
€ 22,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127994000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127994000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 22,95
€ 22,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127996000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127996000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 23,95
€ 23,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127998000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127998000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 25,94
€ 25,94
Tijdelijk uitverkocht
Dagrijdlampen Philips 12831WLEDX1
LED
12831WLEDX1
| Hoogte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 23,1 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
€ 73,94
€ 73,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12850CP
Buislamp, SV8.5, T15x43
12850CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
€ 2,36
€ 2,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12854CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x38
12854CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x38 |
€ 1,50
€ 1,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128584000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128584000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128596000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128596000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12864CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12864CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,32
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129404000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129404000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129416000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129416000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
