Parkeersensoren
Vele auto’s beschikken tegenwoordig over parkeersensoren. Erg handig en praktisch, zeker als u in de stad woont. Carpartsdirect .nl levert parkeersensoren en Park Distance Control systemen tegen de scherpste prijzen en van gerenommeerde merken.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Met grondlaag
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 212 542 0018
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 212 542 0018 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 221 542 0417
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 221 542 0417 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 212 542 0118
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 212 542 0118 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 004 542 8718
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 004 542 8718 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 001 542 5918
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 001 542 5918 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, 000 542 5418
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Voor OE nummer | 000 542 5418 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3D0 998 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3D0 998 275 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3C0 919 275 S
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3C0 919 275 S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 B
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 F
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 F |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 G
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 20 6 989 069
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 069 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 21 6 902 182
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 21 6 902 182 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 21 6 902 181
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 21 6 902 181 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 989 067
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 067 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 934 308
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 934 308 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 196 705
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 196 705 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 6 989 105
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 989 105 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 582
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 582 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 612
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 612 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0001 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
