Gloeilamp parkeer-/ begrenzingslicht
STANDLICHT RECHTS -6/96 (TEGEN KOPL.)
| Artikelnummer paar | 3370973 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT LINKS
| Artikelnummer paar | 5205908 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT LINKS NAAST KOPLAMP
| Artikelnummer paar | 5212974 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT RECHTS NAAST KOPLAMP
| Artikelnummer paar | 5212973 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT LINKS NAAST KOPLAMP
| Artikelnummer paar | 5324906 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT RECHTS NAAST KOPLAMP
| Artikelnummer paar | 5324905 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT LINKS SEDAN +HATCHBACK
| Artikelnummer paar | 5385974 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDLICHT RECHTS SEDAN +HATCHBACK
| Artikelnummer paar | 5385973 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opbouw, R5W, wit, zwart
| Diepte [mm] | 100 |
| Gatafstand [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 74,5 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | R5W |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Zonder pakking, Met lamphouder, W3W
| Inbouwdiepte [mm] | 35,2 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met lamphouder |
| Lamptype | W3W |
| Gatafstand [mm] | 75 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Diepte [mm] | 7,5 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 110 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Met lamphouder, Met pakking, W3W
| Inbouwdiepte [mm] | 35,2 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met pakking |
| Lamptype | W3W |
| Gatafstand [mm] | 75 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Diepte [mm] | 7,5 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 110 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Zonder pakking, Met lamphouder, W3W
| Inbouwdiepte [mm] | 35,2 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met lamphouder |
| Lamptype | W3W |
| Gatafstand [mm] | 75 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Diepte [mm] | 7,5 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 110 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met reflector, Met kabel
| Diepte [mm] | 7,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met reflector |
| Breedte [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 43,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADR/GGVS getest, Met pakking, voor horizontale bevestiging, Platte stekkeraansluiting
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Inbouwdiepte [mm] | 39 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Diepte [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADR/GGVS getest, Met pakking, voor horizontale bevestiging, geel
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Inbouwdiepte [mm] | 39 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Diepte [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met reflector, Met klemhouder
| Diepte [mm] | 7,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met reflector |
| Breedte [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwdiepte [mm] | 43,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemhouder, Met stekker |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Hoogte [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparant/grijs, Zonder gloeilampen, R5W
| Artikelnummer paar | 82710417 |
| Lichtschijfkleur | Transparant/grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lamptype | R5W |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, EMC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Diepte [mm] | 38 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Breedte [mm] | 103 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | EMC |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R150, R148, R10 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJMARKERINGSLAMP L/R Ovaal 5/13+ Oranje Led
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Ovaal |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Oranje, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, ECE-getest, Met houder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Depo / TYC, Rechts achter
| Versie | Depo / TYC |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
