Gloeilamp parkeer-/ begrenzingslicht
Aan beide zijden, LED, IP67, Oranje
| Diepte [mm] | 9 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 59 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R91 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, R91, R3
| Diepte [mm] | 24 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Kabellengte [mm] | 5000 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADR Zone 2, PRS, R10, R91, R7
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78,4 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | ADR Zone 2 |
| Lengte [mm] | 64 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R91, R7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
| Fabrikant | Aspöck |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ADR Zone 2, PRS, R10, R91, R7
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78,4 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Vrijgave van de fabrikant | ADR Zone 2 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R91, R7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
| Fabrikant | Aspöck |
| Artikelnummer paar | 193009 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, Oranje, R10, R148, R150
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diepte [mm] | 36 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Breedte [mm] | 104 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Kabellengte [mm] | 2000 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148, R150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, ADR, Oranje
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diepte [mm] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Breedte [mm] | 110 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | ADR |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148, R150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, ADR, R10, R148, R150
| Diepte [mm] | 44 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Breedte [mm] | 125 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Controleteken | ADR |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148, R150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, IP67, ADR, Oranje
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Breedte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Controleteken | ADR |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148, R150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.25260.6141, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Voor OE nummer | 81.25260.6141 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, LED, 943 820 1156
| Nettogewicht [g] | 144 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lamptype | LED |
| Voor OE nummer | 943 820 1156 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
000 544 5011, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 55 |
| Voor OE nummer | 000 544 5011 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 73 |
| Voor OE nummer | 1872258 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Met houder, Met lamphouder, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met houder, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, geel
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP56, met contourlicht, Met navigatielicht
| Geleidingswaarde | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP56 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met navigatielicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Bovenaan, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Bovenaan
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, rechts, Links
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Links
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zijmarkeerlicht (LED), Met navigatielicht, LED, Oranje
| Aantal LED's | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), Met navigatielicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, wit, rechts, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aantal LED's | 1 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | AMP |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Stroomverbruik [W] | 1 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), Met reflector |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Lengte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
R91, R3, IP5K9K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal LED's | 2 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K9K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Wit |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Stroomverbruik [W] | 1,0 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), Met reflector |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw, Gekleefd |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, R7, R3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd |
| Aantal LED's | 1 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Stroomverbruik [W] | 1,2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| LED lichtkleur | Rood |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Lengte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met reflector |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achter |
Transparant/grijs, Zonder gloeilampen, R5W
| Artikelnummer paar | 82710418 |
| Lichtschijfkleur | Transparant/grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lamptype | R5W |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PRS, R91, R7, IP67
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R7 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met gloeilamp, 5 0407 4032
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Voor OE nummer | 5 0407 4032 |
| Artikelnummer paar | 7.25299 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 0404 7264, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 82,5 |
| Voor OE nummer | 5 0404 7264 |
| Artikelnummer paar | 7.25322 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 0425 0999, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 156 |
| Voor OE nummer | 5 0425 0999 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
