Osram auto-onderdelen
Box, H1/H7
| Aantal | 7 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H1/H7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 24,2 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 77,02 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CANBUS CONTROL |
Doos
| Bundeltype | Doos |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CANBUS CONTROL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 110 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 50 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 43,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-WD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX180 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Rond, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vorm | Rond |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® REVERSING |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Geschroefd, rechthoekig
| Bundeltype | Doos |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vorm | Rechthoekig |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® REVERSING |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 47/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 47/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR MX250-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10 R7 R112, 70/1,5, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 70/1,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX240-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 63 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-SP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX80-WB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Seat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VII |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicatorfor Audi A3 8V |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Audi A4 B9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Box, LED
| Bundeltype | Box |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving LG |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 7,4, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 215 |
| Totale lengte [mm] | 200 |
| Totale breedte [mm] | 56 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 7,4 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Li-ionen-accu, 9,62, LED
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 155 |
| Totale lengte [mm] | 327 |
| Totale breedte [mm] | 37 |
| Totale hoogte [mm] | 41 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 9,62 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
