Osram auto-onderdelen
Met digitale weergave, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Gewicht [kg] | 0,785 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Weergave | Met digitale weergave |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 95 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 8,3 |
| Aanvullende informatie | TYREinflate 4000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,25, LED, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,25 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
13/13, LED, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13/13 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® XTR |
60/55, R2 (Bilux), Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
D5S, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSX26W, Doos, PG18.5d-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 26 |
| Lamptype | PSX26W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, PR21/5W, Blisterverpaking, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | PR21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HIR1, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | HIR1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HIR2, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
| Dikte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 24,2 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 77,02 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Seat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
