Osram auto-onderdelen
Met verlicht LCD display, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Gewicht [kg] | 1,279 |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Lengte [mm] | 220 |
| Weergave | Met verlicht LCD display |
| Netspanning (AC) [V] | 12 |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 105 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 |
| Aanvullende informatie | OSRAM TYREinflate 2130 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met digitale weergave, Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation
| Gewicht [kg] | 0,684 |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Weergave | Met digitale weergave |
| Netspanning (AC) [V] | 12 |
| Bandenvulleruitvoering | Verplaatsbaar, met slangaansluiting aan persluchtstation |
| Breedte [mm] | 88 |
| Precisie [bar] | 0,1 |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 |
| Aanvullende informatie | TYREinflate 400 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, P14.5s, Voor voertuigen met halogeen koplampen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1550 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4360 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 1074 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX1000-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1995 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 778 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 81 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 320 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 437 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 56 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 450 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2658 |
| Hoogte [mm] | 692 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 94 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 45 |
| Gewicht [g] | 358 |
| Lengte [mm] | 79 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 42,2 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX150-WD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met LED weergave, Ja
| Netspanning (AC) [V] | 12 |
| Startstroom (12V) [A] | 1000 |
| Weergave | Met LED weergave |
| Piekstroom (12V) [A] | 1500 |
| Kortsluitstroombegrenzing | Ja |
| Veiligheid tegen oververhitting | Ja |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Aanvullende informatie | OSRAM BATTERYstart PRO 1000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
