Original Imperium auto-onderdelen
- Aandrijfas
- Aandrijfashoes
- Aanslagrubber vering
- Antivries
- Autodeur
-
Toon minder Toon meer
- Bladveer
- Bougiestekker
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstoftank
- Bumperbalk
- Cardanas
- Cardanaslager
- Carterontluchting
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Draagarm
- Draagarmrubber
- Druklager
- Dynamo
- EGR-klep
- Expansievat
- Flexibele slang
- Fuseekogel
- Fuseepen
- Hardyschijf
- Hydraulische slang
- Kachelkraan
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppelingsset
- Kriksteun
- Krukaspoelie
- Luchtfilter
- Luchtfilterslang
- Luchtmassameter
- Motorkap
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Nokkenastandwiel
- Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing
- Oliekoeler
- Oliepeilstok
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Ophangbeugel
- Ophangrubber
- Overige interieur accessoires
- Pakking
- Pedaalrubber
- Pookknoppen
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Remklauw
- Remslang
- Remvloeistof
- Schakelstang
- Schokdemper
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Startmotor
- Stofkap schokdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Tankdop
- Thermostaathuis
- Tuimelaar
- Turbolader
- Uitlaat reparatie set
- Uitlaatklem
- Uitlaatpijp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veerschotel
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingspookknop
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomp
- Waterpomppakking
- Wiellager
- Wielophanging
Versnellingsbak zijde, 6U0498201A, Rubber
| Gewicht [g] | 73 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | 6U0498201A |
| Lengte [mm] | 93 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 107 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras rechts, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 83 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 256 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 96535010 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Vooras, 6N0412331, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 556 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412331 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Achteras, PU (Polyurethaan), 6N0512131A
| Gewicht [g] | 86 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 6N0512131A |
| Hoogte [mm] | 133 |
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 229 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8N0498201D, Rubber
| Gewicht [g] | 125 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Voor OE nummer | 8N0498201D |
| Lengte [mm] | 85 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, A6393500137, Rubber
| Gewicht [g] | 99 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Voor OE nummer | A6393500137 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 104 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 143 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Wielzijde, 6QE498203, Rubber
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 6QE498203 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
Wielzijde, 6QE498203, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 97 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 6QE498203 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Voor, Binnen, Rubberlager
| Gewicht [g] | 23 |
| Inbouwplaats | Voor, Binnen |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Gewicht [g] | 336 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
Vooras, SKF
| Gewicht [g] | 277 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | SKF |
6N0412249C, Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 290 |
| Voor OE nummer | 6N0412249C |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Vooras, 6N0412249D
| Gewicht [g] | 582 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412249D |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
6N0412249B, Vooras
| Gewicht [g] | 684 |
| Voor OE nummer | 6N0412249B |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | SKF |
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras, 6Q0423831A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
| Voor OE nummer | 6Q0423831A |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Vooras, Zonder lager
| Gewicht [g] | 801 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1093 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 2417 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
Vooras
| Gewicht [g] | 36 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Gewicht [g] | 157 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
