×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Original Imperium auto-onderdelen
Categorieën
- Aandrijfas
- Aandrijfashoes
- Aanslagrubber vering
- Antivries
- Autodeur
-
Toon minder Toon meer
- Bladveer
- Bougiestekker
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstoftank
- Bumperbalk
- Cardanas
- Cardanaslager
- Carterontluchting
- Cilinderkop
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Draagarm
- Draagarmrubber
- Druklager
- Dynamo
- EGR-klep
- Expansievat
- Flexibele slang
- Fuseekogel
- Fuseepen
- Hardyschijf
- Hydraulische slang
- Kachelkraan
- Kleppendeksel pakking
- Klepsteeldichting
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- Koppakking
- Koppelingsset
- Kriksteun
- Krukaspoelie
- Luchtfilter
- Luchtfilterslang
- Luchtmassameter
- Motorkap
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Nokkenastandwiel
- Olieafscheider ontluchting krukasbehuizing
- Oliekoeler
- Oliepeilstok
- Oliepomp pakking
- Olievuldop
- Ophangbeugel
- Ophangrubber
- Overige interieur accessoires
- Pakking
- Pedaalrubber
- Pookknoppen
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Remklauw
- Remslang
- Remvloeistof
- Schakelstang
- Schokdemper
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Startmotor
- Stofkap schokdemper
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Tankdop
- Thermostaathuis
- Tuimelaar
- Turbolader
- Uitlaat reparatie set
- Uitlaatklem
- Uitlaatpijp
- Veer
- Veerpoot lager
- Veerschotel
- Veren
- Versnellingsbak
- Versnellingspookknop
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomp
- Waterpomppakking
- Wiellager
- Wielophanging
×
24265 Resultaten
×
Filter op
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37298/2
Rond, Achteras, 3C0513353D
37298/2
| Vorm | Rond |
| Gewicht [g] | 707 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0513353D |
| Componentennummer | 2 |
€ 102,60
€ 33,86
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Original Imperium 37299
Achteras, Koppelstang, 8E0505465D, Kunststof
37299
| Gewicht [g] | 114 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8E0505465D |
| Materiaal | Kunststof |
€ 34,57
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht
Pedaalrubber Original Imperium 37300
1H0721173, Rubber
37300
| Gewicht [g] | 29 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Voor OE nummer | 1H0721173 |
| Materiaal | Rubber |
€ 7,57
€ 1,82
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37307
Versnellingsbak zijde, Rubber
37307
| Gewicht [g] | 75 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Rubber |
€ 21,56
€ 4,53
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37308
Wielzijde, Rubber
37308
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Rubber |
€ 39,06
€ 8,59
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37308/TE
Wielzijde, Thermoplastic
37308/TE
| Gewicht [g] | 54 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 58,39
€ 13,43
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37311
Versnellingsbak zijde, Rubber
37311
| Gewicht [g] | 130 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Materiaal | Rubber |
€ 47,59
€ 10,47
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37311/TE
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
37311/TE
| Gewicht [g] | 132 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 57,85
€ 13,31
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37312
Wielzijde, 8D0498203A, Rubber
37312
| Gewicht [g] | 72 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 8D0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Rubber |
€ 31,34
€ 6,58
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37312/TE
Wielzijde, 8D0498203A, Thermoplastic
37312/TE
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | 8D0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 56,56
€ 13,01
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 37313/TE
Vooras, Thermoplastic, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
37313/TE
| Gewicht [g] | 67 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
€ 30,56
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 37314
Vooras, 6N0419831, Rubber
37314
| Gewicht [g] | 104 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Voor OE nummer | 6N0419831 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Materiaal | Rubber |
€ 29,96
€ 7,49
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 37315
Vooras, 6N0422831, Rubber
37315
| Gewicht [g] | 138 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
| Voor OE nummer | 6N0422831 |
| Lengte [mm] | 208 |
| Materiaal | Rubber |
€ 20,30
€ 5,69
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37320
Vooras, Rubber/Metaal, 6N0412331, Zonder lager
37320
| Dikte [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 176 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 6N0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 17,84
€ 6,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,29
€ 5,18
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37321/2
Achteras
37321/2
| Gewicht [g] | 214 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 357512147 |
€ 26,34
€ 10,27
Tijdelijk uitverkocht
€ 125,84
€ 47,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,27
€ 38,80
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 37330
Rechts voor, 6N0199262G
37330
| Gewicht [g] | 1209 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 6N0199262G |
€ 195,96
€ 60,74
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 37334
Rechts voor, 6N0199262K
37334
| Gewicht [g] | 1202 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 6N0199262K |
€ 195,96
€ 64,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 118,02
€ 44,85
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 37337
Voor, Rechts voor
37337
| Gewicht [g] | 1268 |
| Inbouwplaats | Voor, Rechts voor |
€ 135,10
€ 51,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 115,63
€ 38,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,13
€ 8,06
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,03
€ 8,01
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Original Imperium 37346
Achteras, PU (Polyurethaan)
37346
| Gewicht [g] | 91 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
€ 14,44
€ 6,06
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Original Imperium 37347
Achteras, PU (Polyurethaan)
37347
| Gewicht [g] | 77 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
€ 30,73
€ 11,68
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 37348
Rechts voor, 1K0199262K
37348
| Gewicht [g] | 2052 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 1K0199262K |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 217,28
€ 76,05
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Original Imperium 37349
Links voor
37349
| Gewicht [g] | 3598 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 698,45
€ 251,44
Tijdelijk uitverkocht
