Original Imperium Radiateurslang
Rubber
| Gewicht [g] | 100 |
| Lengte [mm] | 360 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 13191214 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 112 |
| Lengte [mm] | 559 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1337741 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 289 |
| Lengte [mm] | 448 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 13251426 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 67 |
| Lengte [mm] | 274 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 6336120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Rechts onder, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 338 |
| Lengte [mm] | 352 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
| Voor OE nummer | 13251435 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 384 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 361 |
| Lengte [mm] | 502 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1337853 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, rechts boven
| Gewicht [g] | 260 |
| Lengte [mm] | 298 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1335433 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 118 |
| Lengte [mm] | 282 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 9497534 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 214 |
| Lengte [mm] | 267 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 149 |
| Lengte [mm] | 239 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Links onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Binnendiameter 6 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 5 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 4 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 27 |
| Gewicht [g] | 1304 |
| Lengte [mm] | 581 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, 6K0121101G
| Gewicht [g] | 382 |
| Lengte [mm] | 531 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101G |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van oliekoeler naar waterslang
| Gewicht [g] | 96 |
| Lengte [mm] | 257 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van waterslang naar oliekoeler
| Gewicht [g] | 83 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Koelleiding | Van waterslang naar oliekoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | 223598, 221063 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
058121058A
| Gewicht [g] | 94 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Voor OE nummer | 058121058A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, 6K0121101A, 1H0121101A
| Gewicht [g] | 291 |
| Lengte [mm] | 427 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101A, 1H0121101A |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H0121051B, Van motorkoeler naar waterpomp
| Gewicht [g] | 202 |
| Lengte [mm] | 284 |
| Voor OE nummer | 1H0121051B |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037121053J, Van thermostaat naar waterpomp
| Aantal leidingen | 3 |
| Gewicht [g] | 223 |
| Lengte [mm] | 335 |
| Voor OE nummer | 037121053J |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
037121053K, Van thermostaat naar waterpomp
| Aantal leidingen | 3 |
| Gewicht [g] | 188 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Voor OE nummer | 037121053K |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Gewicht [g] | 413 |
| Lengte [mm] | 498 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 076121096D
| Gewicht [g] | 65 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 076121096D |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, 357121101AD
| Gewicht [g] | 257 |
| Lengte [mm] | 397 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101AD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 1K0122101DK, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 290 |
| Lengte [mm] | 331 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1K0122101DK |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Links onder, 1K0122051R
| Gewicht [g] | 489 |
| Lengte [mm] | 454 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1K0122051R |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan
| Gewicht [g] | 765 |
| Lengte [mm] | 794 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Links onder, 074121051G
| Lengte 1 [mm] | 730 |
| Gewicht [g] | 650 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 074121051G |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 71 |
| Lengte [mm] | 283 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Bovenaan, 2D0122101A
| Binnendiameter 4 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 8 |
| Gewicht [g] | 702 |
| Lengte [mm] | 651 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 2D0122101A |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, 8D0121101C
| Gewicht [g] | 252 |
| Lengte [mm] | 318 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Voor OE nummer | 8D0121101C |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Rubber
| Gewicht [g] | 193 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Links boven, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 592 |
| Lengte [mm] | 652 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Voor OE nummer | 17127805458 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
