Ontluchtingsklep
De carter is het deel van de verbrandingsmotor waar de krukas in gelegen is en waarin deze ronddraait. Deze carterpan heeft als functie de olie te laten afkoelen. De pakking voor de caterpan dicht de carter zodanig af dat er geen lekkage kan plaatsvinden. Wanneer deze versleten of kapot is, zal de carter een lekkage krijgen.
De carter dient geventileerd te worden. Dit betekent ook wel dat de carterdampen afgezogen worden door de motor. Om de lucht goed te regulieren in de carter, is er een carter ontluchtingsklep aan toegevoegd. Deze zorgt ervoor dat de lucht op de juiste manier wordt afgevoerd.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Polyamid 6.6, Cilinderkop, Druk gestuurd, Membraamklep
| Behuizingsmateriaal | Polyamid 6.6 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Lengte [mm] | 155 |
| Breedte [mm] | 110,0 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Ventieltype | Membraamklep, Ontluchtingsklep |
| Let op technische data | |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 3 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ontluchtingsklep, Membraamklep
| Ventieltype | Ontluchtingsklep, Membraamklep |
| Let op technische data | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Druk gestuurd
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Let op technische data | |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 3 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0 906 627A, Electrisch-pneumatisch, Magneetklep, rechthoekig
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 1K0 906 627A |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorblok, Voor, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Motorblok, Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorblok, Voor, PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Inbouwplaats | Motorblok, Voor |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
035 103 245A, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Voor OE nummer | 035 103 245A |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA 6 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep, Met pakking
| Materiaal | PA 6 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
06A 129 101D, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Voor OE nummer | 06A 129 101D |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Ontluchtingsklep
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA 6 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep, Met afdichtring
| Materiaal | PA 6 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met olie-afschijdingsfunctie, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Filter type | Met olie-afschijdingsfunctie |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haaks, Cilinderkop, Polyamid 6.6, Kunststof
| Vorm | Haaks |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Polyamid 6.6, Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haaks, Cilinderkop, Pneumatisch, Kunststof
| Hoek [°] | 90 |
| Vorm | Haaks |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Terugslagklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, Cilinderkop, Pneumatisch, Kunststof
| Hoek [°] | 180 |
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Terugslagklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Cilinderkopdeksel, Pneumatisch, Polyamid 6.6
| Monteerwijze | Gestekt |
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Materiaal | Polyamid 6.6, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met olie-afschijdingsfunctie, Motorblok, Pneumatisch, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Filter type | Met olie-afschijdingsfunctie |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PA 66 GF 30 |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal pakking | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Cilinderkopdeksel, PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Monteerwijze | Gestekt |
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Ontluchtingsklep
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
