Oliekoeler
Een automotor genereert ontzettend veel hitte. Dat komt doordat de olie rechtstreeks in contact komt met hete onderdelen zoals zuigers en klepstelen. De motor is voor de koeling grotendeels afhankelijk van de olie. Om de olie dus koel te houden is er de oliekoeler. Een oliekoeler verlengt de levensduur van de motor en andere onderdelen die olie gebruiken, zoals de turbo. De koeler kan met verloop van tijd slijtage oplopen. Als deze het niet meer goed doet, kan de motor en alle onderdelen die door olie gesmeerd moeten worden flinke schade oplopen. Vervang uw oliekoeler dus snel als deze defect is om slijtage te voorkomen. Bestel eenvoudig een oliekoeler op carpartsdirect.nl.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 81 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,8 |
| Voor OE nummer | 3197764 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
970 501 1282
| Nettogewicht [g] | 1544 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Voor OE nummer | 970 501 1282 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2286 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing, Met thermostaat
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met deksel, Met schroeven, Met filter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, BSG 15-507-004
| Behuizing | Met behuizing |
| Componentennummer | BSG 15-507-004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
94 x 62 x 50 mm, ONLY OIL COOLER UNIT, BSG 30-116-106
| Afmeetingen radiateur | 94 x 62 x 50 mm |
| Specificatie | ONLY OIL COOLER UNIT |
| Componentennummer | BSG 30-116-106 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-506-001
| Breedte [mm] | 94 |
| Diepte [mm] | 127 |
| Componentennummer | BSG 30-506-001 |
| Lengte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-506-002
| Breedte [mm] | 115 |
| Diepte [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 30-506-002 |
| Lengte [mm] | 143 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
120 x 80 x 43 mm, Zonder behuizing, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 120 x 80 x 43 mm |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Voor OE nummer | 1469718 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Versie | W/I SPIN ON FILTER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, BSG 60-506-002
| Breedte [mm] | 80 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Diepte [mm] | 39 |
| Componentennummer | BSG 60-506-002 |
| Lengte [mm] | 142 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98 x 98 x 48 mm, BSG 65-506-004
| Afmeetingen radiateur | 98 x 98 x 48 mm |
| Componentennummer | BSG 65-506-004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, BSG 70-506-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 32 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Materiaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 70-506-002 |
| Hoogte [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 70-506-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Componentennummer | BSG 70-506-004 |
| Ribbenaantal | 14 |
| Hoogte [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Lengte [mm] | 40,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met oliefiltterbehuizing, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met oliefiltterbehuizing, met koeler, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koeler, Met filter, Met drukschakelaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met oliefiltterbehuizing, met koeler, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koeler, Met filter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtringen, Watergekoeld, Aluminium
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld, Aluminium
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
128 x 85 x 35 mm, 03C117021J, Aluminium, BSG 90-506-011
| Afmeetingen radiateur | 128 x 85 x 35 mm |
| Voor OE nummer | 03C117021J |
| Materiaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 90-506-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, BSG 90-506-013
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Componentennummer | BSG 90-506-013 |
| Lengte [mm] | 121 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 90-506-014
| Breedte [mm] | 120 |
| Diepte [mm] | 95 |
| Componentennummer | BSG 90-506-014 |
| Lengte [mm] | 120 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld, BSG 90-506-015, Aluminium
| Type koeling | Watergekoeld |
| Componentennummer | BSG 90-506-015 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| Lengte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 96 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Diepte [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, BSG 90-140-012
| Behuizing | Met behuizing |
| Componentennummer | BSG 90-140-012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
142-80-52, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 142-80-52 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 143 |
| Netbreedte [mm] | 81 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
94-62-51, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 94-62-51 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 94 |
| Netbreedte [mm] | 62 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 130 |
| Netbreedte [mm] | 96 |
| Netdiepte [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
