Oliedruksensor
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
Mogelijke storingsoorzaken zijn:
- Toevoeropening verstopt
- Contactfout bij aansluitstekker
- Interne kortsluitingen
- Meetelement beschadigd
- Lekkage
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Zonder kabelset, Oliefilterbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder kabelset |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M16x1,5
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Motorblok
| Druk (bar) tot | 11 |
| Druk (bar) van | 0,48 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Beige, M18 x 1,5, 51.27421.0263
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Kleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Voor OE nummer | 51.27421.0263 |
1 862 892
| Kabellengte [mm] | 2170 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 1 862 892 |
Met waarschuwingsschakelaar, 0,25+0,15, M14 x 1,5
| Schakelaar | Met waarschuwingsschakelaar |
| Controlebereik [bar] | 0,25+0,15 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 46, 40 |
| Schakelpunt tot [bar] | 5 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Voor OE nummer | 001 542 56 17 |
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M14 x 1,5, 50 10 398 062
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 50 10 398 062 |
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
M14 x 1,5, 1 881 260
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 1 881 260 |
Ivoorwit, voor voertuigen met automatische aandrijving, Ovaal
| Voor OE nummer | 4638622600 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
NTC, zwart
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
SH0118541, zwart, Driehoekig, M10x1 mm
| Voor OE nummer | SH0118541 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Aantal contacten | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Inbouwplaats | Voor, Motorzijde |
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 7700100009 |
049919563B, NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 049919563B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
NTC, 13 mm
| Voor OE nummer | 53018 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
Zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 9828711180 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
