Oliedruksensor
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
Mogelijke storingsoorzaken zijn:
- Toevoeropening verstopt
- Contactfout bij aansluitstekker
- Interne kortsluitingen
- Meetelement beschadigd
- Lekkage
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 70 |
| Boringafstand [mm] | 48,4 |
| Gatdiameter [mm] | 7 |
| Lengte [mm] | 633 |
| Voor OE nummer | 2277272 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliefilterbehuizing, Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 9815631580 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roze, groen
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Roze, groen |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groen, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Elektrisch hydraulisch, Afsluitklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Afsluitklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
M12X1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +160 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Druk (bar) tot | 10,5 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
Ronde stekker, 049 919 563 B, NTC, 13 mm
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Voor OE nummer | 049 919 563 B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
46386-22600, Ivoorwit, voor voertuigen met automatische aandrijving, Ovaal
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Voor OE nummer | 46386-22600 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
82.2393A2, voor voertuigen met stuur links, GENUINE
| Alternatief artikel | 82.2393A2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 82.2393 |
| Voor OE nummer | 34521164458 |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
82.526A2, M 12x1,5, MEK000030L, 13 62 1 433 076
| Alternatief artikel | 82.526A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK000030L, 13 62 1 433 076 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
84.3112A2, zwart, GENUINE
| Alternatief artikel | 84.3112A2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 46552699 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
GENUINE, voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging, 49763-6N20A
| Kwaliteit | GENUINE |
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Voor OE nummer | 49763-6N20A |
12 61 8 647 488, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 647 488 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
Geschroefd, GENUINE, 06E906054J, Ovaal
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 06E906054J |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
SH01 18 541, 9A1 606 203 00, GENUINE, zwart
| Voor OE nummer | SH01 18 541, 9A1 606 203 00 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Aantal contacten | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Inbouwplaats | Voor, Motorzijde |
12 61 8 614 494, GENUINE, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 12 61 8 614 494 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
