Oliedrukschakelaar
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.6, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 10,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" NPT, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, donkerblauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerblauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", wit
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, blauw
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M882369, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | M882369 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 47,29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M14 x 1,5, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 2,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 44,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
