Oliedrukschakelaar
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
M10 x 1, Met afdichtring, rood
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2,48 |
| Schakelpunt tot [bar] | 2,7 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Rood |
| Lengte [mm] | 46 |
M14 x 1,5, wit
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 52,17 |
M10 x 1
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 51 |
M14 x 1,5, 82 00 671 275, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 275 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 53,85 |
Sluiter, Platte stekkeraansluiting, 0,75 - 1,0, M10 x 1
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,3 - 0,5
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
Schroefaansluiting, Opener, 0,15 - 0,4, 1/4 x 18 NPTF
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4 x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,6 - 2,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,75 - 1,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,3 - 0,55, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,2 - 0,50, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Controlebereik [bar] | 0,2 - 0,50 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,3 - 0,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,15 - 0,3, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,55 - 0,8, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,30 - 0,6, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,3 - 0,55, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,55 - 085
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 085 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 2,15 - 2,9, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 2,15 - 2,9 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,20 - 0,5, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,20 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
AMP-aansluiting, Opener, 0,2 - 0,4, M10 x 1
| Monteerwijze | AMP-aansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Werkdruk tot [bar] | 15 |
| Controlebereik [bar] | 0,2 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
M10x1, bruin
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Bruin |
M10x1, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 51 |
M10x1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,8 |
| Kleurmarkering | Wit |
M10x1, groen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| Kleurmarkering | Groen |
