Oliedrukschakelaar
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, paars, groen
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Paars, groen |
| Druk (bar) | 2,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, paars
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Paars |
| Druk (bar) | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4-18NPT
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aantal contacten | 1 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x, Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 2,25 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x |
| Schakelpunt tot [bar] | 2,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75
| Schakelpunt [bar] | 1,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,75 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 49 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
