Oliedrukschakelaar
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met kabelbinder, Met beschermingsslang, Met koperhuls, Vertint
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelbinder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang, Met koperhuls |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aantal contacten | 1 |
| Voor fabrikant | Citroen, Ford, Suzuki, Lancia, Alfa Romeo, Peugeot, Fiat, Opel |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.0, groen
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,50
| Schroefdraadmaat | M14x1,50 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, Hoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 41 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Lengte [mm] | 46 |
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 1,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
2524000Q0C, M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 2524000Q0C |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
036919081D, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 036919081D |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
98AB3N824DB, M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 98AB3N824DB |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8" x 18 NPTF, zwart
| Voor OE nummer | 12617513068 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart
| Voor OE nummer | 12617549796 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
M10x1, bruin
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opener, Met metrische schroefdraad, M16x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
M10x1, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8" x 27 NPTF, zwart, Circuit N.C.
| Nettogewicht [kg] | 0,036 |
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,33 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Technisch informatienummer | Circuit N.C. |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs
| Nettogewicht [kg] | 0,066 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring, wit
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
